Klavír
Příjmení a jménoStát
Agate AlexanderSpojené státy
Ahn RyohongJižní Korea
An KieunJižní Korea
Augustinová MichaelaČeská republika
Ayvazyan KristineČeská republika
Back MinjaeJižní Korea
Bae JinwooJižní Korea
Basista MichałPolsko
Bielikova TetianaUkrajina
Bílý RobertČeská republika
Bobylova AnfisaUkrajina
Bokuchava EkaGruzie
Brabcová BarboraČeská republika
Breen RachelSpojené státy
Cha JunhoJižní Korea
Chen TianleČína
Cheon MinJaeJižní Korea
Cheon UiinJižní Korea
Cho Jun HwiJižní Korea
Choi YongsukJižní Korea
Choi HyebeenJižní Korea
Čmejla JanČeská republika
Czech MartaPolsko
Damjanovic TomislavChorvatsko
Dragan - Maksymchuk DenysUkrajina
Dyulgerova KonstancaBulharsko
Dziewior MichałPolsko
El-Ahmadieh KamilČeská republika
Ezaki MoekoJaponsko
Františová KarolínaČeská republika
Gaálová AnnaČeská republika
Garcías MagíŠpanělsko
Goniarski JuliuszPolsko
Gusachenko GalynaUkrajina
Ha JungminJižní Korea
Haniková JohannaČeská republika
Hao YileiČína
Hirata AyumiJaponsko
Hsu Shan-Chi (Christina)Čína
Jae Sung BaeJižní Korea
Jaklová VeronikaČeská republika
Jeon SeyoonJižní Korea
Jeon JaehyunJižní Korea
Jeong Jeong HwanJižní Korea
Ji Hyun-GyuJižní Korea
Jo HyeonjunJižní Korea
Joung DaheaJižní Korea
Jung Young HwanJižní Korea
Jung EunhyeJižní Korea
Jung JiwonJižní Korea
Kang HyeleeJižní Korea
Kang YuxiaoČína
Katada AiriJaponsko
Kawa MateuszPolsko
Kawakami MariJaponsko
Kim HyunjiJižní Korea
Kim SangwonJižní Korea
Kim Kang TaeJižní Korea
Kim SonghaJižní Korea
Kim JiyoungJižní Korea
Kim SunahJižní Korea
Kim DongyoungJižní Korea
Kim MinjunJižní Korea
Kim SeongjuJižní Korea
Kim NohyoungJižní Korea
Kim JoonhyunJižní Korea
Kim NasungJižní Korea
Kim DeawonJižní Korea
Kim Do-HyunJižní Korea
Kim EunheiJižní Korea
Kim Dongkyu LeoJižní Korea
Kim ShinwooJižní Korea
Kim Ye-EunJižní Korea
Kliuchereva AnastasiiaRusko
Kulikova PolinaRusko
Kuroiwa KokiJaponsko
Kwon KisukJižní Korea
Lee JoonbyeongJižní Korea
Lee JaekyoungJižní Korea
Lee JongMinJižní Korea
Lee DonghaJižní Korea
Lee ShinyoungJižní Korea
Lee KyehwaJižní Korea
Lee GichangJižní Korea
Lee JaeyoungJižní Korea
Lee SeunghyunJižní Korea
Lee LindaJižní Korea
Lee ChanggyuJižní Korea
Lee TaehyeonJižní Korea
Leem SeonghyeonJižní Korea
Lejsek FrantišekČeská republika
Lim HoyeonJižní Korea
Lin PengČína
Liu ZeqiČína
Ma KeČína
Martinka FilipČeská republika
Mazzola LorenzoItálie
Moon SeongwooJižní Korea
Motorenko YevheniiUkrajina
Mur ÁlvaroŠpanělsko
Na Seung HyukJižní Korea
Noh SuryeonJižní Korea
Oh YugyeongJižní Korea
Park JinyoungJižní Korea
Park JaehongJižní Korea
Park YeondongJižní Korea
Park YeonwooJižní Korea
Park YeramJižní Korea
Park SunhyunJižní Korea
Poon PrudenceHongkong
Praženica PavolSlovensko
Pruvost Victoire-TheodoraFrancie
Pushkarov MykolaUkrajina
Regan PeterIrsko
Rhyu HangonJižní Korea
Ryu Joon HyeonJižní Korea
Sato MotohiroJaponsko
Seo SeungeunJižní Korea
Sim SeungyeopJižní Korea
Škrobánek JanČeská republika
Sládek JakubČeská republika
Sohn A JinJižní Korea
Song JunhaJižní Korea
Song MinhyukJižní Korea
Srisurichan SupaweeThajsko
Šumníková MarieČeská republika
Sun YoulJižní Korea
Suzuki NahoJaponsko
Tae-Eun AhnJižní Korea
Tokmakov VsevolodRusko
Trubač VojtěchČeská republika
Vrána TomášČeská republika
Wang ChongTchaj-wan
Wen Chen-YangTchaj-wan
Włodarczyk MartynaPolsko
Ye ZifanČína
Yi GeonwooJižní Korea
Yoder LukaszČeská republika
Yokoyama RukaJaponsko
Yoon Jeong HyunJižní Korea
Yoon GihoonJižní Korea
Zukal MatoušČeská republika
Smyčcové kvarteto
Příjmení a jménoStát
Agnes QuartetČeská republika
Arete String QuartetJižní Korea
Blanc String QuartetJižní Korea
Edith QuartetJižní Korea
Fišer QuartetČeská republika
Krása QuartetČeská republika
Kukal QuartetČeská republika
Nations String QuartetBrazílie
Selini QuartetRakousko
Ševčík QuartetČeská republika

Na této stránce bude zveřejněno Vaše jméno, jakmile bude Vaše přihláška kompletní (tzn. jakmile obdržíme všechny nutné  přílohy).

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností se na nás neváhejte obrátit.

Hoboj
Příjmení a jménoStát
Aboyans-Billiet AntoineFrancie
Alves Lopes Ana BárbaraPortugalsko
Andrianjatovo GrâceFrancie
Bachmann DonatienŠvýcarsko
Baek SukyeongJižní Korea
Baik SeunghoonJižní Korea
Bassi EnricoItálie
Beňovská DenisaSlovensko
Berčík SamuelSlovensko
Bernal Sandoval MaríaŠpanělsko
Beták AlexandrČeská republika
Bettermann JákobMaďarsko
Biemmi NicolòItálie
Biosca JavierŠpanělsko
Bizzotto LeonardoŠvýcarsko
Blomenkamp LeahNěmecko
Boichard MarieFrancie
Bóka EmőkeMaďarsko
Bourette JulietteFrancie
Brás JoanaPortugalsko
Brendel CarlottaNěmecko
Bresch ArianeFrancie
Brun GuillaumeFrancie
Brusini MarioItálie
Bykov IliaRusko
Canales Albert ÁlvaroŠpanělsko
Capparucci EdoardoItálie
Castro FilipeBrazílie
Čech JakubČeská republika
Cheung Ching NamVelká Británie
Cho Kwang-HyunJižní Korea
Choi YunkyungJižní Korea
Choi YoonhoJižní Korea
Choi ChanyeolJižní Korea
Choi SooahJižní Korea
Chung YoungseoJižní Korea
Comerford CharlesFrancie
Condiescu ThomasFrancie
Cortabarria Adde BrittaŠpanělsko
Cyganski-Bolski KayetanPolsko
Dąbrowski AntoniPolsko
Davidová MarkétaČeská republika
Dolfin BenjáminMaďarsko
Dulfer ThomasNizozemsko
Eliasson Jagla DavidIsland
Eo JieunJižní Korea
Epasto GiovanniItálie
Ermis BelizTurecko
Fantini LorenzoItálie
Fedorova DariaRusko
Fela AlejandroVenezuela
Fritz EvaSlovinsko
Furuya KenichiJaponsko
Gioanni LucasFrancie
Goldschmidt AdrienFrancie
Gonçalves PedroPortugalsko
Gonçalves AdrianaPortugalsko
Guan ZhichaoČína
Gullón Elgarresta AitorŠpanělsko
Guo SipingČína
Handsworth DanielŠvédsko
Hansen-Schwartz AlexanderDánsko
Hasegawa HanaMaďarsko
Havlíčková LucieČeská republika
Hervé AlexandreFrancie
Homolková MartinaČeská republika
Horatani MikiJaponsko
Huang Cheng-YuTchaj-wan
Jang HyeonjuJižní Korea
Jirásek MartinČeská republika
Jo WonkiJižní Korea
Joska RadekČeská republika
Jung Seung HaJižní Korea
Kalapis ReljaNěmecko
Kazuki NagataJaponsko
Khvorostyanov SergeyRusko
Kiiskinen TopiasFinsko
Kim MinjuJižní Korea
Kim YoonjiJižní Korea
Kim JinwooJižní Korea
Kim SoyeonJižní Korea
Kim HwangHeeJižní Korea
Kim JinsolJižní Korea
Kim Min JuJižní Korea
Kókai IstvánMaďarsko
Kömürcügil BasakTurecko
Konkoli GrgurChorvatsko
Kreshchenskyi MarkUkrajina
Kwak SeoranJižní Korea
Lambroni ClaudioItálie
Lee Seung-JoonJižní Korea
Lee HuiSingapur
Lee ChaewonJižní Korea
Lee YejinJižní Korea
Lee JaehwanJižní Korea
Lee HaeunJižní Korea
Lee SeongChangJižní Korea
Leitão de Barros Bárbara MariaPortugalsko
Li TianyouČína
Lim Ju HyungJižní Korea
Lorx LauraMaďarsko
Ma HuaČína
Manaud ClaraFrancie
Marquez Teruel LuisVenezuela
Martín Esteve CarlosŠpanělsko
Martinho PedroPortugalsko
Matucha TadeášČeská republika
Mayes AshbyVelká Británie
Mayr Johanna MariaRakousko
Meisler NurIzrael
Michalik SzymonPolsko
Milaniak KrystynaPolsko
Minakami YotaJaponsko
Mitev LukaSlovinsko
Mojzer ÁronFinsko
Motyl WojciechPolsko
Neumann ValentinFrancie
Odintsov VladislavRusko
Oh Seung EunJižní Korea
Ostrowski AdamPolsko
Park ByoungjunJižní Korea
Parker RachelSpojené státy
Peäske JakobEstonsko
Pérez Diego Miguel ÁngelŠpanělsko
Pestaña Díez AlvaroŠpanělsko
Pircher MagdalenaRakousko
Plšek AdamČeská republika
Popławski GrzegorzPolsko
Porretti GeraldFrancie
Rauch AlexanderNěmecko
Rocha AndréPortugalsko
Ruiz Bandoux JuanVenezuela
Sanahuja ChristinaŠpanělsko
Sánchez PatriciaŠpanělsko
Schwärzler MarleneRakousko
Sedlák PetrČeská republika
Seel BenediktNěmecko
Seidl PetraRakousko
Seifert DeborahNěmecko
Seleznev PavelRusko
Shin YisolJižní Korea
Shin DonggeunJižní Korea
Simpson LilySpojené státy
Snisar YanaUkrajina
Sobota AleksandraPolsko
Špačková MichaelaČeská republika
Stelzer MaximilianNěmecko
Sturza TraianRumunsko
Svitavský OndřejČeská republika
Szutor LiliMaďarsko
Teixeira Vasco MiguelPortugalsko
Torres Martinez Willmer Jesus AlejandroVenezuela
trottin paulineFrancie
Tsai Meng-TzuTchaj-wan
Tsep DaniilRusko
Vértesi BálintMaďarsko
Vicenec ŠtěpánČeská republika
Viedma Molina JesúsŠpanělsko
Voigt AureliusNěmecko
Vornière AntoineFrancie
Wang Shao-JungTchaj-wan
Wang JingyanČína
Wen Chia-ChiTchaj-wan
Wormell AlisonAustrálie
Wu Chien-WeiTchaj-wan
Xin JianfeiČína
Yu HannaJižní Korea
Zhang YuanyingČína
Fagot
Příjmení a jménoStát
Ahn YubinJižní Korea
Arbona Lluch FerranŠpanělsko
Avango MirjamEstonsko
Baardsen Haaland MattiasNorsko
Bachmann DamienŠvýcarsko
Back NamjuJižní Korea
Baldová AlžbětaČeská republika
Bento TiagoPortugalsko
Berdnikov YuryRusko
Berná Torá RicardoŠpanělsko
Biagi EttoreItálie
Bulenda FeliciaNěmecko
Caballero Moreno CarlosŠpanělsko
Caputo AndreaItálie
Cardoso JoelPortugalsko
Caucheteur ArnaudBelgie
Caval AndreiRumunsko
Chan Man-ChiTchaj-wan
Chang YangyuJižní Korea
Cheah LimSingapur
Chen Chao-ChihTchaj-wan
Chen I-ChingTchaj-wan
Chen Hu JieČína
Chiang Yung-YuanTchaj-wan
Chiapparin JudithFrancie
Chiesa AronItálie
Chou Hung-KueiTchaj-wan
Chu Yu-FangTchaj-wan
Chu MinkyungJižní Korea
Chung WongyoJižní Korea
Conoir MaximeFrancie
Csapó BenceMaďarsko
Culmone AlbertoItálie
Dahlmanns JoshuaNěmecko
Dainelli LorenzoItálie
de Bruin AnnemiekNizozemsko
de Virgiliis LorenzoItálie
Deng Yung-PingTchaj-wan
Dercksen MeriamNizozemsko
Dmytrykiw KamilaPolsko
Dobrowolski BartłomiejPolsko
Dolečková AnnaČeská republika
Domínguez Almela José CarlosŠpanělsko
Dvořák LeoČeská republika
Falcão DiogoPortugalsko
Fallico AndreaItálie
Fernandez Frutos Fernando LuisŠpanělsko
Ferrentino Francesco PioItálie
Finkas AugustDánsko
Floyd AdamSpojené státy
Fourquier Marie-LouiseFrancie
Frølund Jonas LyskjærDánsko
Fuchs MartinNěmecko
Fukui MoeJaponsko
Galperin JakovRusko
Garcerà Perelló FerranŠpanělsko
Garcia Itarte LauraŠpanělsko
Gavare AliseLotyšsko
Gilchrist DrewAustrálie
Goto HarukaJaponsko
Graebe JuliaNěmecko
Grajewska WiktoriaPolsko
Gres YaroslavUkrajina
Gresty ElliotVelká Británie
Gubchenko VladimirRusko
Guillot LiseFrancie
Guimbretière SaloméFrancie
Gullón XabierŠpanělsko
Hänsel LeaNěmecko
Hartman MaurycyPolsko
Hubinová VeronikaČeská republika
Hügli FabianŠvýcarsko
Inoue TomomiJaponsko
Janas KamilPolsko
Janča OndřejČeská republika
Jeong YuraJižní Korea
Jian Ya-YunTchaj-wan
Jiang HongYiČína
Jung TaewookJižní Korea
Kacionaite MortaLitva
Kaliyanurova SofiyaKazachstán
Kamei YutoJaponsko
Karagkounis GeorgiosŘecko
Karaś PawełPolsko
Katayama TakahiroJaponsko
Kim YeonjuJižní Korea
Kim GilwooJižní Korea
Kim YoonahKanada
Kim MinchanJižní Korea
Kim JinsuJižní Korea
Kim YunyeongJižní Korea
Kim WooyunJižní Korea
Kollerová ZuzanaSlovensko
Kong SungminJižní Korea
Krstevska MagdalennaAustrálie
Kukulina LinaRusko
Kwag JiheonJižní Korea
Kwak ShinWooJižní Korea
Kwon DahyeJižní Korea
Lauriane MaudryFrancie
Lee Seung-HwanJižní Korea
Lee SunghoJižní Korea
Lefebvre LilianFrancie
Lepage AnnFrancie
Li FanČína
Lin ChenruiČína
Lipska MagdalenaPolsko
Liu ZhichengČína
Liutikov NikitaRusko
Lopes António AlbuquerquePortugalsko
Luc LaidetFrancie
Lyu ShuqingČína
Makštutis StasysLitva
Malovichko OlehUkrajina
Marques LeonardoPortugalsko
Martín Mora ÁngelŠpanělsko
Martinello FedericoItálie
Martínez Maciá DanielŠpanělsko
Meijer GerbrichNizozemsko
Melnik KseniaRusko
Mészáros DánielMaďarsko
Minhava Reis PedroPortugalsko
Morkunas JonasLitva
Mun SeungjuJižní Korea
Nakadate SoshiJaponsko
Nam JaeyongJižní Korea
Nam HyeongJunJižní Korea
Noriega Othon Hector ManuelMexiko
Ogata YukaJaponsko
Otaki YuriaJaponsko
Paiva JoãoPortugalsko
Pallagi Benjamin RobertMaďarsko
Pan WeiTchaj-wan
Papanyan Yurik (Erik)Arménie
Park Sang JinJižní Korea
Park SoeunJižní Korea
Park ByunghoJižní Korea
Parulski Szymon EmilPolsko
Pašková KateřinaČeská republika
Pavlovych StanislavUkrajina
Pelaschiar EttoreItálie
Peñarroja Canós MiguelŠpanělsko
Peng JingČína
Pereira CatarinaPortugalsko
Perry LouisaNěmecko
Perts ArtūrsLotyšsko
Piątek AgataPolsko
Pires SérgioPortugalsko
Podsedníková TerezaČeská republika
Puls JuliaNěmecko
Ratniece-Miltiņa LaimaLotyšsko
Razey AileenSpojené státy
Rogachev IvanRusko
Ruskó RóbertMaďarsko
Sale ElenaItálie
Salvá Peralta LorenzoŠpanělsko
Sampaio DianaPortugalsko
Sándor NorbertMaďarsko
Sartori PaoloItálie
Schöne MariaNěmecko
Sedeño LuzŠpanělsko
Serrano JoséŠpanělsko
Sharoni TomerIzrael
Shebeta-Dragan OlegUkrajina
Shen TianyiČína
Shin HoyeonJižní Korea
Shin YongjinJižní Korea
Sierakowski AngeFrancie
Šimeček DavidČeská republika
Škardová KateřinaČeská republika
Soeishi SachikaJaponsko
Solomakhin OlegRusko
Somer SigneEstonsko
Song SunhoJižní Korea
Sowa TomaszPolsko
Stockel ArthurFrancie
Su Yuhsin GalaxyTchaj-wan
Švejkar MarekČeská republika
Sysová AnnaČeská republika
Tarakli Ömer BerkTurecko
Terunuma YumekiJaponsko
Thieu Quang PiotrPolsko
Thomson AlexandraAustrálie
Tirado Villaescusa PabloŠpanělsko
Tomaszuk JanPolsko
Török Dezső BoldizsárMaďarsko
Tvrdík AlešČeská republika
Varga ErikaMaďarsko
Vetter PhilippNěmecko
Virsik FrederikNěmecko
Vohryzková ZlataČeská republika
Volfová TerezaČeská republika
von Würden FrederikDánsko
Wang XiaochengČína
Wang YijinČína
Wang HaojiČína
Wang ChenxuČína
Wang HaoranČína
Watanabe ShigeyaJaponsko
Woo HeesooJižní Korea
Wu JiajunČína
Xie ZonglinČína
Yamashita MioJaponsko
Yang SuhyunJižní Korea
Yao ShunČína
Yoahimik LiorIzrael
Yoshimoto TakuJaponsko
Zamboni VincentFrancie
Zhang NingČína
Zhuravskii LevRusko
Zitmanis Andrejs ReinisLotyšsko
Zou HuibinČína
Zupan UrskaSlovinsko

Kontakt

Sekretariát soutěže
Telefon: +420 257 313 033
E-mail: competition@festival.cz

Pražské jaro, o. p. s.
Hellichova 18
118 00 Praha 1